PiparkoogiMaania fotovõistlus 2018 "Eesti"

PiparkoogiMaania fotovõistlus 2018 toimub 1.-30. dets. 2018. Teema on “Eesti”.

Ootame konkursile fotosid piparkookidest, mis kirjeldaksid, mis sulle Eesti juures meeldib. Kas see on loodus ja metsad, inimesed, kaasaegsus või traditsioonid? Tee oma piparkoogist foto ja saada see meilile foto@piparkoogimaania.ee või avalda Instagramis või Facebookis. Lisa fotole hashtag #piparkoogimaania2018. Võitjatele on auhinnad välja pannud Electrolux Eesti ja Dansukker. Võitjad kuulutame välja siin kodulehel ja Facebookis 3. jaanuaril 2019.

Konkursi võitjaid ootame auhindadele järele pühapäeval, 6. jaan kell 16.30 PiparkoogiMaania näitusele (Pärnu mnt 6, Tallinn).
Täiendav info:
Pelle Kalmo
5103233
info@piparkoogimaania.ee

PiparkoogiMaania fotovõistlused

PiparkoogiMaania fotovõistlus 2017 Vana Tallinn

PiparkoogiMaania 2017 fotovõistluse teema on “Vana Tallinn”. Ootasime fotosid kunstilistest piparkookidest, mis on inspireeritud Tallinna vanemast ajaloost – arhitektuurist, disainist, linnaelust, inimestest ja kõigest, mis vanas Tallinnas võis toimuda. Žürii hindas töid 3 kategoorias: täiskasvanud, õpilased vanuses 6-11 ja õpilased vanuses 12-18. Lisaks annab Õhtuleht välja publikupreemia.

PiparkoogiMaania fotovõistlus 2016 Mets

PiparkoogiMaania 2016 fotovõistluse teema on “Mets”. Mets on igale eestlasele väga hingelähedane ja Eesti suurim varandus. Mets on koduks loendamatutele taime- ja loomaliikidele. Lisaks nähtavale maailmale elavad metsas ka metsavaimud, haldjad ja nõiad. Seal käib elu nii maa peal, kui maa all ja kõrgemate puude ladvad ulatuvad isegi pilvedeni. Mets on eriline koht. Konkursil auhinnatud tööd täiskasvanute, suuremate ja väiksemate laste kategooriates:

PiparkoogiMaania fotovõistlus 2014 Mänguasjamuuseum

2014 aasta fotovõistluse teema on “Mänguasjamuuseum”. Ootame fotosid piparkoogist mänguasjadest – neist millega lapsepõlves mängisid või millest unistasid. Mänguasjad võivad olla minevikust, olevikust või tulevikust.

Peaauhindadeks on vinged Canoni fotokad Canonilt Ja Overall Eestilt. Lisaks on meie toetajad välja pannud hulgaliselt muid toredaid auhindu. Auhinnad anname võitjatele pidulikult üle PiparkoogiMaania näitusel Disaini- ja Arhitektuurigaleriis Tallinnas 8. jaanuaril 2015 kell 17.00.

Soovime kõigile osalejatele mängulusti ja lennukaid ideid piparkookide pildistamisel! Ja nagu ikka – kui piparkook hästi välja ei tule, siis laske sellel hea maitsta! Võitnud ja äramärgitud tööd on siin:

PiparkoogiMaania fotovõistlus 2013 Kunstiajalugu

2013 fotovõistluse teema oli “Kunstiajalugu”. Inspiratsiooniks on kunstimaailma säravamad tähed läbi aegade – maalid, skulptuurid, ehitised ja hooned. Võistlus toimus kahes kategoorias: koolilapsed ja täiskasvanud. Peaauhindadeks on vinged Canoni fotokad Canonilt Ja Overall Eestilt. Lisaks on meie toetajad välja pannud hulgaliselt muid toredaid auhindu. Auhinnad anname võitjatele pidulikult üle PiparkoogiMaania näitusel Disaini- ja Arhitektuurigaleriis Tallinnas 8. jaanuaril 2014 kell 17.00. Auhinnatud ja äramärgitud tööd:

PiparkoogiMaania fotovõistlus 2012 Piparkoogiolümpia

2012 fotovõistluse teema oli “PiparkoogiOlümpia”. PiparkoogiOlümpial on kõik lubatud – senitundmatud spordialad – oravate suusahüpped, jõuluvanade allveeujumine jne. Samuti kerkivad igaks korralikuks Olümpiaks uued spordirajatised – staadionid, purjespordikeskused, hotellid. Pane oma fantaasia tööle ja võida esikoht PiparkoogiOlümpial!
Peale pikki vaidlusi oleme välja valinud võitjad. Kuna võistlus oli erakordselt tasavägine, siis jaotusid žürii hääled paljude osalejate vahel. Seepärast jäid esikolmikust välja mitmed kõrgeid hindeid saanud tööd – neid tahame esile tõsta äramärgitud töödena.

PiparkoogiMaania fotovõistlus 2011 Ajamasin

2011 aasta konkursi teema oli “Ajamasin”. Fototvõistlusele ootasime fantaasiarohkeid piparkoogitöid, mis kujutavad seda, mida ajamasinaga rännates näha võib. Facebookis toimunud konkursile laekus 199 fotot. Nagu alati, pidas žürii maha mitu tulist vaidlust, et parimad välja selgitada. Auhindadeks olid Canoni fotokad, Overalli ja Hagari kinkekaardid jpm. Täname kõiki osalejaid, toetajaid ja kohtumiseni 2012 aasta võistlusel.