Külasta selle aasta näitust virtuaalselt

2020 aasta näituse sündimine oli erakordselt pingeline ja pidime pidevalt arvestama võimalusega, et näitust ei saa avada. Ja nii juhtuski, et saime küll näituse avada, kuid pidime selle enneaegselt aasat lõpus sulgema. Mõeldes kõigile meie sõpradele, kes ei saanud näitust külastada, oleme loonud virtuaalse näituse. Loomulikult pole see päris see, mis ise lõhnavate kunstiteoste vahel jalutada, aga see on parim, mis nendel keerulistel aegadel on võimalik. Virtuaalsel näitusel saab ringi liikuda hiire või näpuga soovitud kohta põrandal vajutades. Moodsate virtuaalreaalsuse prillidega on elamus eriti uhke! Noodiga ikoonile klikkides saab taustaks kõlama panna muusika, mille lõi just selle näituse jaoks Janek Murd. Head vaatamist ja ärge unustage oma lemmiku poolt hääletamast! Jah, ka seda saab virtuaalselt teha.

[iframe src=”https://mpembed.com/show/?m=VPv5YQJSPom&bgmusic=https://3dtuur.ee/wp-content/uploads/2020/12/Piparkoogimaania-2020-muusika_Janek_Murd_frag.mp3&bgmusicloop=1&help=1″ width= “100%” height= “700px”]

Vali lemmik piparkoogiteos

Loomulikult saab ka virtuaalnäitusel valida oma lemmikteose. Selleks leia oma lemmiktöö sildilt number ja sisesta siia kasti.

[wpforms id=”2214″]

Toeta näitust

Oleme tänulikud kui leiate võimaluse toetada näitust isegi kui te ei saanud sellel aastal päris näitusele kohale tulla.

Lahenda mõistatus

Lahenda virtuaalnäituse abiga PiparkoogiMaania otsimismängu salakood ja saad vahvaid teadmisi piparkoogi ajaloost.

Toetatav projekt
Annetan raha
Vali annetuse summa või kirjuta sobiv summa lahtrisse
Minu andmed
Palun kontrollige oma ees- ja perekonnanime
Palun kontrollige e-mail addressi
Vormistamine
Vormista annetus valides eelistatud panga
Annetust vahendab
Toetatav projekt
Vormistamine
Vormista annetus valides eelistatud panga
Annetust vahendab