Piparkoogitöötoad koolidele

Pakume ka sel aastal võimalust tuua jõulueelsesse aega põnevat vaheldust tavalistele koolitundidele. Kunsti-, tööõpetuse või kokanduse tunni raames õppekäik piparkoogimaailma – see on midagi erilist!

Kutsume teid terve klassiga PiparkoogiMaania näitust vaatama ja ise kunstilisi piparkooke küpsetama. Kuuendat aastat toimuvad koos näitusega piparkoogitöötoad, kus PiparkoogiMaania näitusel osalevad kunstnikud õpetavad huvitavaid küpsetus- ja kaunistamisnippe. Töötoad on avatud kõigile huvilistele, kuid koolide jaoks oleme broneerinud hommikupoolsemad ajad ja klassidele pakume soodushinda.

 

PiparkoogiMaania on jõuluaegne piparkoogikunsti näitus, kus igal aastal osaleb üle 100 kunstniku, disaineri ja arhitekti. Piparkoogikunst on suurepärane võimalus tutvustada lastele ja noortele kunsti ja disaini ning arendada oma loovust. Vürtsikalt magus taigen on materjal, mis meeldib igale lapsele ning isegi kui midagi läheb valesti, siis piparkoogi saab alati ära süüa.

 

Töötuppa registreerumiseks leia allolevast kalendrist sobiv vaba aeg
ja sisesta oma klassi andmed. Kinnituse ja täpsema info saadame e-mailile
👇

Mida töötoas tehakse?

Töötoas õpitakse põnevaid piparkoogitegemise viise ja kaunistamisnippe. Räägitakse piparkoogi ajaloost ja näitusest. Kõik tegevused on seotud selleaastase näituse teemaga.  Klass jagatakse 2 gruppi: üks grupp hakkab küpsetama, teine läheb näitust vaatama ja otsimismängu mängima. Siis grupid vahetatakse.

Millal toimub?

Töötoad toimuvad 01. dets 2022 – 07. jaan 2023. Oleme koolidele broneerinud hommikupoolsed ajad algusega kell 10.00, 12.15 ja 14.30. Kokkuleppel on võimalik kellaaegu veidi nihutada. Töötoa pikkus on orienteeruvalt 1-1,5 tundi olenevalt grupi suurusest.

Palju maksab?

Klassidele kehtib soodushind 10€/õpilane.  Klassile broneerimise miinimumhind on 120€. Õpetajatele ja saatjatele on tasuta. Palume, et klassiga oleks kaasas vähemalt 2 täiskasvanut, sest jagame klassi pooleks. Algklasside puhul on paarist lapsevanemast palju abi. Hinnas sisaldub näituse külastus, töötuba ja kõik vajalikud vahendid. Valminud piparkoogid pakime osalejatele kaasa.

Broneerimistabel koolidele

Küsimuste korral kirjuta tootoad@piparkoogimaania.ee

Kohtumiseni PiparkoogiMaanial! 👋