TöötoadPiparkookide küpsetamine ja vürtsikalt magus lõhn kuuluvad jõuluaja juurde. PiparkoogiMaania näituse alumisel korrusel on hubane popup köök, kus on loodud kõik tingimused, et küpsetada ja kaunistada põnevaid piparkooke.

Piparkoogitöötubasid juhendavad näitusel osalevad kunstnikud, kellele meeldib alati teha asju omamoodi. Piisab vaid mõnest uuest töövõttest ja mängulisemast mõtlemisest, et valmistada täiesti teistmoodi piparkooke. Tule koge piparkoogimaagiat ehedaimal kujul!

Kristi Jalakas
Vaas 12 päevalillega

Piparkoogitöötoad

 

Piparkookide küpsetamine ja vürtsikalt magus lõhn kuuluvad jõuluootuse juurde. PiparkoogiMaania näituse alumisel korrusel on hubane popup köök, kus on loodud kõik tingimused, et küpsetada ja kaunistada põnevaid piparkooke. Piparkoogitöötuba juhendavad näitusel osalevad kunstnikud, kellele meeldib alati teha asju omamoodi. Piisab vaid mõnest uuest töövõttest ja mängulisemast mõtlemisest, et valmistada täiesti teistmoodi piparkooke. Töötoas valminud piparkoogid pakime kingituseks kaasa. Tule ise või koos perega. Lisaks korraldame spetsiaalseid töötubasid koolidele ja meeleolukaid firmaüritusi. Tule koge piparkoogimaagiat ehedaimal kujul!

Avatud piparkoogitöötoad 2023-2024

Avatud töötubades saab igaüks osaleda. Töötoad sobivad nii suurtele kui väikestele.  Õpime huvitavaid küpsetus- ja kaunistamisnippe ja tutvume piparkookide ajalooga.  Valminud piparkoogid saab iga osaleja koju kaasa. Registreerumiseks leia omale sobiv töötuba ja broneeri aeg.

 

 Töötoa kestus 1,5h
 Osalejate arv 1-18
 Hind: 10-25€ / osaleja sõltuvalt töötoast
 Asukoht Pärnu mnt 6, Tallinn

Küsimuste korral kirjuta tootoad@piparkoogimaania.ee

või helista +372 51 032 33

Kohtumiseni PiparkoogiMaanial! 👋

Töötoad gruppidele

Tule õpi küpsetama kunstilisi piparkooke ja saa osa tõelisest jõuluelamusest. Töötuba kestab 1,5h ja on sobilik igas vanuses piparkoogihuvilistele. Ümber laua mahub mugavalt istuma kuni 16 inimest. Valminud piparkoogid pakime koju kaasa. Registreerumiseks leia omale sobilik vaba aeg allolevast broneerimiskalendrist ja sisesta oma kontaktandmed.

 

 Töötoa kestus 1,5h
 Osalejate arv 1-16
 Hind 15€ osaleja, miinimumtasu on 120€
 Asukoht Pärnu mnt 6, Tallinn

Töötoad koolidele

Kutsume teid terve klassiga PiparkoogiMaania näitust vaatama ja ise kunstilisi piparkooke küpsetama. Õpime huvitavaid küpsetus- ja kaunistamisnippe, tutvume piparkookide ajalooga, külastame näitust ja lahendame nuputamisülesannet. Valminud piparkoogid saab iga õpilane koju kaasa. Ühine seiklus piparkoogimaailma – see on midagi erilist! Registreerumiseks leia oma klassile sobilik vaba aeg allolevast broneerimiskalendrist ja sisesta oma kontaktandmed.

 

 Töötoa kestus 1,5h
 Osalejate arv 12-32
 Hind 10€ osaleja, miinimumtasu on 120€
 Asukoht Pärnu mnt 6, Tallinn

Firmapeod

Meie juures saad korraldada meeleoluka firmapeo koos kõige sinna juurde kuuluvaga. PiparkoogiMaania jõuluüritusel saate vaadata näitust, teha koos piparkooke ning veeta meeldejääva õhtupooliku meie lõhnavas ja loomingulises piparkoogi võlumaailmas. Aitame korraldada nii meeleoluka jõuluürituse oma tiimile koos cateringi ja hõõgveiniga, kui ka põneva jõulupeo lastega peredele koos küpsetamise, jõuluvana ja kingijagamisega. Meie toredas popup köögis saate ka küpsetada isikupäraseid piparkooke firmakingitusteks või oma töötajate lastele.

 

 Töötoa kestus al 1,5h
 Osalejate arv 1-32
 Hind al 15€ osaleja, miinimumtasu 120€
 Asukoht Pärnu mnt 6, Tallinn

Töötoad toimuvad 2.12.2023-6.01.2024.
Oma grupi registreerumiseks leia kalendrist 
sobiv
vaba aeg ja sisesta oma andmed.
👇